Ogrodzenia nowoczesne

Innowacyjne i eleganckie modele wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo. Minimalistyczny design doskonale łączy się z nowoczesną architekturą, a szeroka gama kolorów umożliwia idealne dopasowanie ogrodzenia do posiadanej zabudowy. Pokrycie powierzchni techniką proszkowa gwarantuje nasyconą barwę i pozwala jeszcze skuteczniej chronić ogrodzenie przed korozją – nawet przez kilkadziesiąt lat.

Standardowe wzory opierają się na różnej szerokości poziomych lamelach. Układ lameli sprawia, że takie konstrukcje tracą na wysokości, dzięki czemu ogrodzenie nie wydaje się tak masywne, zachowując swoje parametry fizyczne. Poza tym dzięki możliwości samodzielnego dostosowania szerokości i rozstawu profili każde z takich ogrodzeń jest unikalną kompozycją.

W wersji Premium polecamy przyciągające wzrok ogrodzenia pionowe. To kwintesencja nowoczesności. Jego prostota sprawia, że nie tylko chroni posesję przed niepożądanymi gośćmi, ale jest również wizytówką, która doskonale dopełnia współczesną architekturę.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com